ivSet
Офіційний представник IBL-International Tecan Group в Україні

+38 (050) 381 39 70

+38 (044) 223 83 18

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

Лактоген

Людський плацентарний лактоген HPL ELISA 96 добре зарекомендував себе в якості реагенту для імуноферментного аналізу і призначений для кількісного визначення лактогену, який виділяється організмом в крові вагітної жінки. Згідно з дослідженнями лактоген грає найважливішу роль в розвитку плода.

Як правило, в більшості випадків смерті плоду і вагітності, що закінчилася викиднем, спостерігається недолік лактогена HPL. Це один з двох гормонів, який синтезується плацентою і необхідний для щасливого кінця вагітності. Тести показують, що при вагітності, що завершилася благополучними пологами, рівень HPL нормальний або підвищений. Однак, підвищений HPL також небажаний, так як може призвести до різних патологій, таких як цукровий діабет і макросомія.

Пропонований набір для ІФА дозволяє визначити зміст HPL в материнському кровоносному руслі. Основне завдання цього гормону – в підтримці вагітності за рахунок мобілізації глюкози, кетонових тіл, жирних кислот для компенсації енергетичних потреб плода.

В материнській сироватці крові значення HPL досягає максимуму до 36 тижня і має тенденцію до зниження перед пологами. На завершальному етапі гестації рівень HPL пропорційний масі плаценти. Біологічна активність HPL полягає в соматотропному, лактогенному ефекті, в підтримці метаболізму ліпідів і вуглеводів. При цьому всі фізіологічні функції цього гормону ще невідомі.

При цьому очевидна необхідність проводити ІФА-тести у жінок, що відносяться до групи ризику, наприклад, хворих на гіпертонію. Підвищення рівня HPL пов'язано частіше з багатоплідною вагітністю, великою маси плаценти і при патологіях, як цукровий діабет у матері. Основна проблема в тому, що рівень гормону повинен бути визначений за 20-30 хвилин через швидкий розпад. Точна діагностика за допомогою HPL ELISA 96 допоможе попередити викидень і завмирання плоду на ранніх термінах. Застосування методики визначення HPL допоможе знизити рівень стресу жінки під час вагітності.