ivSet
Офіційний представник IBL-International Tecan Group в Україні

+38 (050) 381 39 70

+38 (044) 223 83 18

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

Аналізатори GSD в Україні

Консультація

Gold Standard Diagnostics надає комплексні діагностичні рішення, що покращують ефективність лабораторії та мінімізують загальні витрати. Завдяки широкому набору продуктів та чудовому обслуговуванню клієнтів компанія вирішує реальні лабораторні проблеми.

Результатом є безперебійний лабораторний досвід, досягнутий завдяки інтегрованому підходу. GSD пропонує комплексні рішення, які покращують ефективність лабораторії, зберігаючи при цьому низьку загальну вартість володіння приладами, витратними матеріалами та підтримкою.

Компанія ivSet являється офіційним представником GSD в Україні.


ІФА та Хемілюмінесцентний Аналізатор ThunderBolt

Аналізатор Зандерболт (ThunderBolt) - це інноваційна 2-планшетна повністю автоматизована платформа відкритого типу, яка відрізняється своєю компактністю та економічністю. Гнучке та дружнє до користувача програмне забезпечення дозволяє запрограмувати широкий перелік протоколів.

Зандерболт призначається як для проведення імуноферментного аналізу (ІФА/ ELISA), так і для хемілюмінесцентного застосування (ІХЛА/CLIA).


ІФА та Хемілюмінесцентний Аналізатор The Bolt

ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЧНА ОБРОБКА, МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Одноплашечний ІФА + ІХЛА аналізатор Болт має багато однакових характеристик з Зандерболт (ThunderBolt), але з більш настроюваним та з меншою пропускною здатністю економічним дизайном. Болт - це компактна машина, яка надає всі можливості для обробки ІФА або ІХЛА аналізів в економічно вигідному пакеті.

Модульний дизайн з варіантами комплектації:

  • Конвекційний інкубатор
  • Лінійний шейкер
  • ІФА або ІФА+ІХЛА рідер