ivSet
Офіційний представник IBL-International Tecan Group в Україні

+38 (050) 381 39 70

+38 (044) 223 83 18

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

ІФА реагенти IBL в Україні

Високоякісні ІФА реагенти IBL

завантажити каталог IBL

Консультація

Про компанію IBL-International Tecan Group

Компанія Innovation Beyond Limits International (IBL) близько 30 років успішно здійснює розробку, виробництво, продаж продукції для іммунодіагностики і є справжнім експертом у цій області. Продукція компанії IBL-International GmbH широко відома в 90 країнах світу. Вироблена продукція в обсязі 40% використовується в клініко-діагностичних лабораторіях і для науково-дослідних цілей німецькими фахівцями і 60% виробленої компанією продукції відправляється на експорт.  

Компанією "IBL-International Tecan Group" активно розробляється напрямок неінвазивних методів досліджень слини замість капілярної і венозної крові. Випущені набори реагентів можуть бути використані як в ручному методі аналізу, так і адаптовані до роботи на відкритих автоматизованих системах. 

Серед унікальних діагностикумів слід зазначити імунологічні тести для визначення нейромедіаторів і інших біогенних амінів. Відмінною особливістю є також наявність тестів до багатьох видів інфекцій вірусної та бактеріальної природи.

Готова продукція "IBL - International  GmbH" ― сучасна і безпечна, стабільна, якісна, відповідає у повному обсязі вимогам чинним нормативам Міністерства охорони здоров'я України до діагностичних препаратів.

Реагенти IBL сертифіковані, відповідають GMP правилами. Всі тест-системи для in vitro діагностики відповідають вимогам нової європейської директиви (CE) і узгоджені з управлінням по контролю за продуктами. Вироби медичного призначення, що представлені на нашому сайті, зареєстровані в Міністерстві Охорони здоров'я України.