ivSet
Официальный представитель IBL-International Tecan Group в Украине

+38 (044) 223 83 18

Киев, ул. Омеляновича-
Павленко, 19а, оф. 1

α-Клото як нитка життя

α-Клото як нитка життя.

Білок α-Klotho (α-Клотоstrong>) був названий на честь одного з трьох богів долі і вважається ниткою життя. Два інших боги - Лахесіс, який вимірює, та Атропос, який перерізає нитку життя.

α-Клото може брати участь у:

  • Процесах старіння [1]
  • Ендотеліальній дисфункції
  • Атеросклерозі
  • Порушеннях серцево-судинної системи
  • Захворюваннях нирок
  • Хворобах Альцгеймера та Паркінсона

Дослідження α-Клото.

При старіння білок α-Клото може брати участь у зниженні когнітивних функцій і має діагностичний потенціал в якості сурогатного маркеру, що відображає розвиток деменції. Циммерманн та ін. виявили, що найбільш ранній когнітивний спад може спостерігатися у осіб з генотипом klotho KL-VS порівняно з іншими [2].

Згідно з кривими виживання Каплана-Мейєра, що відображають вплив KL-VS на когнітивний спад. Пацієнти TUEPAC (TUEPAC: когорта Тюбінгена Паркінсона) з генотипом klotho KL-VS мали когнітивні порушення приблизно на 4,6 років раніше.

Вимірювання α-Клото при ураженнях мозку за допомогою аналізу IBL Japan Дослідження, проведене Куріямою та ін., розглядало взаємозв’язок судинної деменції та пов’язаного з атеросклерозом ураження білої речовини мозку, як незалежний фактор ризику зниження когнітивних функцій [3].

α-Klotho бере участь у безлічі захворювань і може бути досліджений разом з іншими маркерами.

Дізнайтеся більше про нашу лінійку продуктів, що стосуються старіння, включаючи ІФА рішення для кількісного виявлення α-Klotho *, FGF19 *, FGF21 * та Fibulin-5 /DANCE * (RUO) для наукових досліджень.

  • * Поширюється IBL international GmbH, частиною Tecan Group з обмеженим доступом. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Ми раді підтримати ваші запити на дослідження.

  1. Kuro-o, M., Matsumura, Y., Aizawa, H., Kawaguchi, H., Suga, T., Utsugi, T., ... & Nabeshima, Y. I. (1997). Mutation of the mouse klotho gene leads to a syndrome resembling ageing. nature, 390(6655), 45-51.
  2. Zimmermann, M., Köhler, L., Kovarova, M., Lerche, S., Schulte, C., Wurster, I., & Brockmann, K. The longevity gene Klotho and its CSF protein profiles as modifier for Parkinson´ s disease. European Journal of Neurology.
  3. Association between α-Klotho and Deep White Matter Lesions in the Brain: A Pilot Case Control Study Using Brain MRI. Kuriyama N et al. J Alzheimers Dis. 2018;61(1):145-155.